Informacje jak dodać wpis:

1. Pierwszym krokiem jest przeczytanie regulaminu.

2. Rejestrujemy się w serwisie, co umożliwi edycję dodanego wpisu lub przechodzimy do kolejnego punktu.

3. Wybieramy kategorię i podkategorię, które najlepiej odpowiadają treści strony. Jeżeli nie ma takiej kategorii możliwe jest dodanie nowej kategorii bądź podkategorii, która zostanie rozpatrzona przez moderatora.

4. W polu "adres" wpisujemy adres zgłaszanej strony WWW.

5. Wypełniamy pola formularza:

-tytuł - maksymalnie 50 znaków (najlepiej jak tytuł jest słowem kluczowym, które pozycjonujemy np. Tłumacz przysięgły języka angielskiego),

-unikalny opis oddający treść dodawanej strony - od 200 do 2000 znaków, od 400 znaków możliwość dodania 3 dodatkowych linków do opisu (niedopuszczalne jest dodawanie w opisie samych słów kluczowych, opis powinien być zgodny z zasadami polskiej ortografii, bez danych teleadresowych, linki w opisie nie mogą prowadzić do innych domen/subdomen),

-słowa kluczowe - od 3 do 300 znaków (słowa oddzielamy przecinkiem),

-wybieramy typ wpisu i ewentualnie dodatkowe kategorie do których chcemy dodać wpis.

6.W zależności od wybrania typu wpisu:
-wpis wyrożniony za link zwrotny - w pierwszej kolejności wybieramy z menu rozwijanego "Obowiązkowy link zwrotny" stronę katalogu, która zostanie podlinkowana czyli opcję "Katalog SYLWIAWOJ". Kod linku wklejamy na dodawanej stronie lub na innej stronie, która wchodzi w skład dodawanej witryny a pełny adres do tej strony podajemy w polu "Adres z linkiem zwrotnym". Jeżeli po kliknięciu przycisku "Wyślij" kod linku nie będzie znajdował się na stronie podanej w polu "Adres z linkiem zwrotnym" strona nie zostanie dodana i nie będzie oczekiwać na moderację.
-wpis zwykły, premium, gold (sms) - wysyłamy sms o treści: HPAY.CQW5 na numer 7355 (wpis zwykły), HPAY.GXQ7 na numer 7555 (wpis premium) lub HPAY.CGK4 na numer 91055 (wpis gold). Otrzymany w odpowiedzi kod wpisujemy w pole "Kod". Jeżeli podany kod będzie prawidłowy po kliknięciu przycisku "Dodaj" strona zostanie dodana i będzie oczekiwać na moderację.