Gigasys | Obsługa i outsourcing IT Katowice

Gigasys | Obsługa i outsourcing IT Katowice
Gigasys to profesjonalne usługi wsparcia informatycznego dla firm i instytucji. Firma oferuje kompleksową opiekę informatyczną, outsourcing it, administrację serwerami czy serwis komputerowy. Wybierając usługi firmy Gigasys mogą być Państwo pewni, że wybierają odpowiedniego i kompetentnego partnera w biznesie.

Szczegóły strony www.gigasys.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.gigasys.pl:

Gigasys | Obsługa i outsourcing IT Katowice

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rekord ERP - oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Informatyczne wspomaganie pracy w organizacji jest ostatnio bardzo modne. Niewątpliwie wpływ na taki stan rzeczy ma światowy kryzys gospodarczy, w każdej gałęzi gospodarki. Wydawać mogło by się, że firmy nie będą inwestowały w kupno drogich programów komputerowych, takich jak chociażby ERP. Natomiast rzecz ma się całkowicie w innym kierunku - właściciele firm decydują się mimo nie za dobrej kondycji przedsiębiorstwa na unowocześnienie firmy poprzez wdrożenie systemów do zarządzania. Jednym z oferowanych na polskim rynku oprogramowania jest system ERP firmy Rekord SI. Aplikacja biznesowa Rekord.ERP w całości potrafi kontrolować niezliczone etapy procesu produkcyjnego przedsiębiorstwa, produkcja to jednak tylko jeden z wielu modułów wchodzących w skład systemu Rekord.ERP.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu w katalogu »
 • Odzyskiwanie danych z telefonu »

  Gdy pewnego dnia utraciłem dane najpierw na jednym dysku twardym, później na kolejnym zacząłem odczuwać pewien lęk. Oto bowiem okazało się, że moje dane nigdy nie są bezpieczne. Wydawało mi się, że przechowywanie ich na dysku twardym jest bezpieczne. Słyszałem też, że przetrzymywanie danych na płycie cd może być niebezpieczne gdyż płyta w wyniku upływu czasu może utracić dane, do tego narażona jest na usterki mechaniczne. W pewnym momencie gdy uznałem, że praktycznie nie ma bezpiecznej metody na przechowywanie danych zacząłem analizować bardzo intensywnie możliwości przywracania danych. Wtedy właśnie rozpoczął się cały proces efektem którego było powstanie Szpitalu Danych - jednostki, która raz na zawsze, w sposób kompleksowy miała rozwiązać wszelkie problemy związane z odzyskiwaniem danych. Uruchomiliśmy cały szereg usług, z których największą popularnością cieszą się - odzyskiwanie danych z dysku twardego, odzyskiwanie danych z telefonu - co warto podkreślić, jesteśmy w stanie odzyskiwać wszelkie dane praktycznie z każdego aparatu. Kolejną popularną usługą świadczoną przez naszą firmę jest odzyskiwanie danych z karty pamięci.
  Zapraszamy do zadawania nam bezpośrednio pytań - chętnie odpowiemy na wszystkie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dysponujemy ogromną wiedzą w temacie, posiadamy duże doświadczenie, które rośnie z każdym dniem, jesteśmy praktykami i bardzo poświęcamy się naszej działalności. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu w katalogu »
 • Webmode – responsywne strony www »

  Webmode to agencja interaktywna specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu i wykonywaniu responsywnych stron www, serwisów oraz portali internetowych. Dzięki perfekcyjnym opanowaniu Responsive Web Design tworzone przez Webmode strony wyświetlają się dobrze na każdej rozdzielczości i na każdym urządzeniu. W naszej firmie pracują specjaliści od Drupal CMS i w tym również się specjalizujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszym portfolio.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu w katalogu »
 • Neo Fusion - Projektowanie Stron Internetowych »

  Neo Fusion pomaga znaleźć unikalne rozwiązanie na reklamę firm w internecie. Zaczynając od tworzenia strony internetowej do wypozycjonowania tej strony w taki sposób, by znajdowała się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Każdy projekt jest unikalny i w pełni dostosowany do sfery działalności firmy, a także skierowany przede wszystkich do potencjalnych klientów firmy. Neo Fusion tworzy unikalne domeny, dzięki którym firma lepiej pozycjonuje się w sieci.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu w katalogu »
 • Cador Consulting - Wdrożenia NX CAM CAD CAE »

  Cador Consulting jest firmą specjalizującą się w doradztwie, sprzedaży, wdrażaniu i zastosowaniu technik komputerowego wspomagania projektowania CAD/CAM/CAE w przemyśle i nauce, wykonujących zaawansowane symulacje Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamiczne analizy mechanizmów (MBS/MSS). Ponadto tworzy ona dokumentację techniczną i modele 3D w programach CAD. Cador Consulting jest również autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanego z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zapewniając komfortowe warunki świadczy także usługi szkoleniowe m.in. oprogramowania Solid Edge, NX CAD, NX CAM/CAM Express oraz Femap.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu w katalogu »
 • Sprint systemy informatyczne Kraków »

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu firmę Sprint, której siedziba znajduje się w Olsztynie. Jesteśmy czołowym integratorem systemów teleinformatycznych, działającym od 1988 roku. Nasza oferta obejmuje inwestycje telekomunikacyjne, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie bezpieczeństwem, monitoring wizyjny i wiele innych. Zatrudniamy odpowiednio przeszkoloną i doświadczoną kadrę, która jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

  Data dodania: 10 01 2016 · szczegóły wpisu w katalogu »